Banner

Archiv aktualit

Historie Historie:
Aprílový turnaj

Aprílový turnaj

V sobotu 1. dubna 2023 se v hale v Teplicích sešlo 11 statečných k zakončení zimní tenisové sezóny

Kurty kompletně v provozu

Kurty kompletně v provozu

Od čtvrtka 12. května jsou opět zprovozněny všechny čtyři antukové kurty.

Stav kurtů v sobotu 30. dubna

Stav kurtů v sobotu 30. dubna

Práce na kurtech zahájeny, takhle to vypadalo v sobotu...

Trénink hala Teplice

Trénink hala Teplice

V neděli 7.11.2021 se v rámci projektu Sejdeme se na kurtech uskutečnil společný celodenní trénink s polskými přátel v hale v Teplicích nad Metují

Zazimování antukových kurtů

Zazimování antukových kurtů

V sobotu 30.10. v 10.00 budeme na kurtech sundávat plachty a činit další drobnosti před zimou; ve více lidech to bude sranda. Přijdete?

Konečně výhra nad Lazy Lions

Konečně výhra nad Lazy Lions

V sedmé tenisové bitvě se nám konečně podařilo vyhrát nejtěsnějším možným rozdílem 19:17.

Lorna Cup 2021

Lorna Cup 2021

V sobotu 28. září 2021 se konal tradiční oddílový Lorna Cup

Tenisový ViP memoriál

Tenisový ViP memoriál

V sobotu 6. července se na tenisových kurtech ve Velké Vsi uskutečnil již třetí ročník tenisového turnaje jednotlivců. Trochu provokativní název ViP memoriál je naší vzpomínkou na bývalé členy oddílu, Petra Vojtěcha a Josefa Prouzu.

Bitva s Lazy Lion

Bitva s Lazy Lion

Letošní sezónu jsme na kurtech zahájili v sobotu 11. května téměř maratonským utkáním mužů s náchodským týmem Lazy Lion, tvořeným dvanácti ostřílenými borci. V nelítostných, ale přátelských, bojích na pěti kurtech včetně umělky se odehrálo celkem 43 zápasů, šest singlů a 37 deblů.

Tradiční Lorna Cup

Tradiční Lorna Cup

Deblový turnaj na závěr antukové sezóny s losováním spoluhráče, se za účasti deseti dvojic odehrál v sobotu 22. září. Naštěstí se pouze výrazně ochladilo a foukal nárazový vítr, takže turnaj mohl proběhnout se vší parádou, včetně tradičního a opět vynikajícího obsahu Pavlovy lorny k posílení uprostřed turnaje, průběžně ochutnávaného sladkého pečení a nemohl chybět ani tradiční sud piva.

Čtyřhra veteránů

Čtyřhra veteránů

Okresní prázdninová série turnajů veteránů ve čtyřhře byla ukončena 8. září v Broumově. Ideální tenisové podmínky bohužel nezlákaly více než pět dvojic odjinud, takže se turnaj s účastí dvou domácích dvojic odehrál systémem každý s každým.

Turnaj v deblu

Turnaj v deblu

V sobotu 18.8. se odehrál první ročník turnaje DEBL Broumov ve čtyřhře. Podařilo se poskládat šest párů, z toho dva smíšené. Po bitvě každého s každým zvítězila dvojice Aleš-Vojtěch, jejímž jedním členem byl předseda:-) Stejně bodů získal Martin S. s Karolínou, o bod méně Martin P. s Pavlem. Při řešení jmenného rébusu párů na bedně vám pomohou fotky z turnaje, odhalíte z nich i další účastníky.

Přijďte si zahrát

Přijďte si zahrát

Zveme všechny tenisové příznivce (i nečleny oddílu!) na tři turnaje pořádané oddílem. Zahajujeme v neděli 1.7. memoriálem Josefa Prouzy (singl muži, 16 účastníků, švýcarský systém), v sobotu 18.8. proběhne turnaj v deblu (možný i mix) a v sobotu 22.9. bude tradiční Lorna Cup. Přihlašujte se na nástěnce v klubovně, mailem na adrese jiri.ringel@seznam.cz nebo telefonicky 606 740 756. Jiří Ringel

Sezóna 2018 začíná

Sezóna 2018 začíná

Poslední dubnové pondělí byla zahájena další tenisová sezóna na broumovských tenisových kurtech. Poděkování patří všem, kteří se o zprovoznění kurtů po zimních měsících zasloužili.

Členská schůze tenisového oddílu

Členská schůze tenisového oddílu

Ve středu 21.2.2018 v 18:30 se koná v salonku hotelu Veba členská schůze tenisového oddílu.

Lorna Cup 2017 - Výsledky

Lorna Cup 2017 - Výsledky

V sobotu 30. září se konal na kurtech tradiční turnaj na ukončení sezóny, letos se mu dostalo oficiálního názvu Lorna Cup 2017. Vítězství urval broumovsko-pražský pár Bohuslav Šolc-Jiří Panchartek, Miloš Techman ml. s Jirkou Beranem brali stříbro, Pavel Ptáček s veteránem Honzou Vlčkem byli třetí.

Lorna Cup 2017 - Pozvánka

Lorna Cup 2017 - Pozvánka

Závěrečný oddílový Lorna cup, tenisový turnaj čtyřher, sobota 30. září 2017 od 9:00.

Mužská tenisová bitva

Mužská tenisová bitva

Druhou prázdninovou neděli jsme uspořádali nultý ročník memoriálu broumovského tenisového nadšence Josefa Prouzy (nešlo vynechat symbolický přípitek už při losování:) a doufáme, že jsme tím založili novou tradici.

Memoriál Josefa Prouzy

Memoriál Josefa Prouzy

V neděli 9.července se koná v areálu tenisových kurtů nultý ročník tenisového turnaje mužů jednotlivců - Memoriál Josefa Prouzy. Začátek turnaje je v 9:00. Registraci je možné provést na telefonním čísle 606740756.

Členská schůze tenisového oddílu

Členská schůze tenisového oddílu

Ve středu 21.6.2017 v 19:00 hodin se koná v areálu tenisových kurtů členská schůze tenisového oddílu.

Kudy k nám

Rychlý kontakt