Trénink hala Teplice

V neděli 7.11.2021 se v rámci projektu Sejdeme se na kurtech uskutečnil společný celodenní trénink s polskými přátel v hale v Teplicích nad Metují

V neděli 7. listopadu jsme se v hale v Teplicích sešli s polskými přáteli ke společnému tréninku. Z projektu jsme měli hrazenu halu, občerstvení (děkujeme Jardovi Čejchanovi) i společný autobus. Poláci jsou velmi snaživí tenisoví začátečníci z Nové Rudy, zároveň milí a přátelští. Trenérsky se jim věnovali Pavlína Hartmanová, Adam Letzel a Jiří Ringel. Navázali sme kontakt a doufáme, že si společný trénink zopakujeme i mimo projet na jaře na domácích kurtech.

My jsme si kromě klasické vyzkoušeli dokonce i smíšenou čtyřhru. Eva Procházková a Hana Horáková si poprvé oficiálně zahrály a přesvědčily se, že jsou bez problémů schopné účastnit se oddílových turnajů ve čtyřhře. Děkuji kolegům Zdeňkům, Černému i Židovi, za vstřícné zaučení:)

Jsem rád, že na nedělní akci máme samé pozitivní reakce, škoda marodů, kteří se nemohli zúčastnit, ale aspoň se mohou podívat na pár fotografií z akce.

Jiří Ringel

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

Rychlý kontakt