Bitva s Lazy Lion

Letošní sezónu jsme na kurtech zahájili v sobotu 11. května téměř maratonským utkáním mužů s náchodským týmem Lazy Lion, tvořeným dvanácti ostřílenými borci. V nelítostných, ale přátelských, bojích na pěti kurtech včetně umělky se odehrálo celkem 43 zápasů, šest singlů a 37 deblů.

Bitva s Lazy Lion

V deštivém týdnu, který bohužel neumožnil předvést hostům naše kurty v ideálním herním stavu, se v sobotu dokonce objevilo i sluníčko, přírodo díky:) 

Velké poděkování za servis včetně napečení dobrot ke kávě si zaslouží Pavlína Machková a Zdeněk Černý, který se zasloužil i o důstojné posezení a po celou dobu turnaje se o nás staral i správce kurtů Luděk Kollert. Hlady ani žízní nikdo netrpěl, setkání bylo veskrze úspěšné, takže jsme se s línými lvy rovnou dohodli na odvetě v Náchodě – rezervujte si sobotu 13. července, musíme dát tentokráte dohromady všech 12 hráčů. Úsměvy na závěrečné fotografii dokládají, že hlavní účel setkání byl splněn. Nikdo se nezranil a všichni si dobře zahráli.

Sportovně musíme uznat tenisovou převahu soupeřů, hosté ji proměnili v přesvědčivé vítězství 29 : 14. O to větší máme ovšem motivaci k tréninku a zlepšování se!

Sdílet na:

Komentáře k článku (0)

K článku se nevztahují žádné komentáře.

Přidat komentář

Jméno:
Email:
Zpráva:
Ochrana proti robotům, jaký je rok?

Kudy k nám

Rychlý kontakt